ASERA

ASERA – mieszadło boczne z zamkiem odcinającym do wymiany uszczelnienia przy pełnym zbiorniku


Elektryczne mieszadło, specjalnie wykonane do mieszania produktów w zbiornikach magazynowych. Jest ono specjalnie zaprojektowane dla przemysłu petrochemicznego i charakteryzuje się możliwością wymiany uszczelnienia mechanicznego bez wyjmowania aparatury ze zbiornika. Zapewnia on łatwą i szybką wymianę uszczelnienia mechanicznego, jak również wewnętrznych tulei.
Łatwo dostępny zamek odcinający (zamontowany na tulei i szybki do wyciągnięcia) jest atutem tego mieszadła, tak samo jak wał, którego nie trzeba wymieniać, ponieważ jest dobrze chroniony i niewystawiany na działanie zewnętrznych czynników atmosferycznych.
Mieszadła mogą być wykonane z zamocowanym do zbiornika przeciwkołnierzem nachylonym o 7° lub 10° (lewe ramię) od osi, zgodnie ze zwykłymi potrzebami, po to aby nie wykorzystywać nachylonej końcówki ze znacznym zmniejszeniem ciężaru i rozkroku. Pomaga to w podtrzymywaniu i zapewnia lepszą stabilizację podczas pracy.
Jeśli zachodzi taka potrzeba, osie wału mieszadła mogą być stałe lub ze zmiennym kątem dzięki przegubowi kulowemu (30°  +30°).

Ta strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Jeśli wyrażasz zgodę, pozostań na stronie.