O Firmie

Jesteśmy firmą handlowo-produkcyjną działającą na polskim rynku armatury przemysłowej od 1996 roku.

W tym okresie z małej, lokalnej firmy handlowej staliśmy się producentem i hurtownią obsługującą największe polskie firmy branży chemicznej, energetycznej i wydobywczej.

Aktualnie działamy w oparciu o umowy partnersko-dealerskie ze wszystkimi znaczącymi producentami armatury przemysłowej w Polsce. Jednocześnie nawiązujemy dobre kontakty handlowe z producentami zagranicznymi – m. in. z Niemiec, Włoch, Holandii i Szwajcarii.

Magazyn z szeroką gamą stale dostępnego asortymentu oraz stare kupieckie zasady – solidność, wiarygodność i terminowość, uczyniły z nas sprawdzonego partnera handlowego.

Naszą specjalnością stały się rozwiązania dla przemysłu chemicznego i petrochemicznego, gdzie istnieje potrzeba zastosowań armatury w trudnych i wymagających warunkach pracy. Potrafimy sprostać tym wymaganiom proponując armaturę ze stali kwasoodpornych najwyższej próby oraz armaturę i elementy rurociągów wykładanych PTFE.

Nasza oferta produkcyjna koncentruje się na autorskich rozwiązaniach, realizowanych w porozumieniu z naszymi klientami.

Te sprawdzone i efektywne rozwiązania pozwalają naszym Klientom na znaczne oszczędności w kosztach remontów i eksploatacji instalacji chemicznych.

MGJProgress_biuro

,,

Sukces naszych odbiorców
to nasz sukces

Ta strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Jeśli wyrażasz zgodę, pozostań na stronie.