Producenci

Kingdom

WYŁĄCZNY PRZEDSTAWICIEL W POLSCE

Producent wysokiej klasy zaworów kulowych, dedykowanych także do pracy w wymagających warunkach, w wielu popularnych standardach (DIN, ASME, JIS), w wielu wykonaniach materiałowych, także z wykładziną PTFE/PFA.
WAKMET
Polski producent armatury zaporowej, zwrotnej, osadników oraz armatury specjalistycznej – zarówno staliwnej, jak i kwasoodpornej, w klasach ciśnień PN10 – PN500.
ZETKAMA
Polski producent zaworów zaporowych, zwrotnych, mieszkowych, przepustnic, kulowych, zasuw klinowych i osadników.
JAFAR
Producent zasuw klinowych i osprzętu do instalacji wodnych, ściekowych, przepompowni.
GESTRA
Producent wysokiej jakości rozwiązań dedykowanych parze wodnej – zarówno odwadniaczy (termostatycznych, pływakowych, termodynamicznych), jak i pomp kondensatu, armatury regulacyjnej i zwrotnej.
LMP

WYŁĄCZNY PRZEDSTAWICIEL W POLSCE

Włoski producent stalowych systemów rurociągowych wykładanych PTFE metodą formowania izostatycznego; w ofercie produkcyjnej, prócz standardowych prostek i kształtek, znajdują się także kompensatory, armatura zwrotna oraz elementy projektowane pod szczególne wymagania inwestora.
ANTICO

WYŁĄCZNY PRZEDSTAWICIEL W POLSCE

Włoski producent wysokiej klasy mieszadeł dedykowanych głównie do przemysłu chemicznego i petrochemicznego; producent z ponad 70-letnią tradycją posiada szereg unikalnych, opatentowanych rozwiązań znacznie poprawiających parametry aparatury, zapewniających wysoką wydajność przy utrzymaniu niezawodności.
RAYS

WYŁĄCZNY PRZEDSTAWICIEL W POLSCE

Producent armatury parowej i rafineryjnej: zaworów zaporowych, stożkowych, zwrotnych, zasuw, przepustnic oraz armatury specjalistycznej. Posiada własną odlewnię i kuźnię, co znacząco poprawia terminy realizacji dostaw.
GUICHON

WYŁĄCZNY PRZEDSTAWICIEL W POLSCE

Francuska marka o stuletniej tradycji w produkcji armatury specjalistycznej i wysokoparametrowej do trudnych i bardzo trudnych warunków pracy.
SNRI

WYŁĄCZNY PRZEDSTAWICIEL W POLSCE

Francuski producent specjalistycznej armatury – początkowo dedykowanej do energetyki, obecnie zaś ma w ofercie pełen zakres zaworów zaporowych, zwrotnych, zasuw i zaworów bezpieczeństwa w przelotach od 2 do 20” i w klasach ciśnienia od 150 do 1500 lbs.
BUENO
Producent armatury kulowej wykładanej powłokami polimerowymi.
WSV
Producent armatury specjalizujący się w produkcji ze specjalnych materiałów, takich jak: tytan, hastelloy, nikiel, monel, inconel, incoloy, duplex, brąz.
Ta strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Jeśli wyrażasz zgodę, pozostań na stronie.